תנאי שימוש באתר ומדיניות פרטיות

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. סעד קייטרינג נותנים שירותים בתחום: הזנה למוסדות חינוך, שוק אוכל בימי חמישי וחנות מקוונת להזמנות און ליין אתר “סעד קייטרינג” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר ייצוגי וחנות מקוונת עבור “סעד קייטרינג” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 2. קניין רוחני האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “סעד קייטרינג” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “שם האתר שלכם”. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 3. תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “סעד קייטרינג” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “שם האתר שלכם”.
 5. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 6. איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז דרום.

מדיניות החברה בנוגע לאיכות ובטיחות המזון

כחלק ממדיניות חברתנו אנו רואים בשמירה על איכות ובטיחות המזון ערך עליון.

אי לכך אנו משמשים בחומרי הגלם האיכותיים והבטיחותיים ביותר, ומקפידים על תנאי היגיינה וסניטציה ברמה הגבוהה ביותר.

קיימת שמירה הדוקה על שרשרת החימום והקירור של המזון על מנת להביאה לרמה האיכותית והבטיחותית  ביותר.

בנוסף  אנו מפוקחים בשוטף על ידי טכנולוג מזון אשר בודק את כלל תהליכי הייצור במטבח.

על מנת להמשיך ולשמור על איכות המוצרים גם לאחר קנייתם ועל בטיחות הצרכן , אנו מביאים לידיעתכם מספר דברים:

 1. המזון המבושל במטבח עשוי ממרכיבים שונים ביניהם גם אלרגנים כגון גלוטן, סויה, ביצים, אגוזים, בוטנים,  אי לכך המוצרים מיועדים לאוכלוסיה אשר איננה רגישה לאלרגנים .
 2. המזון נמכר בקירור – המוצר לאחר מכירתו אמור להישמר בקירור, אי לכך יש לוודא כי מרגע הקנייה המזון יגיע במהירות האפשרית לאחסון במקרר הביתי.
 3. אופן השימוש במצרכים:
  • סלטים – שמירה בקירור – הסלטים מוכנים לאכילה.
  • מזון אחר (מנות עיקריות, פחמימה, וירקנית), יש לשמור בקירור, יש לחמם את המזון לפני צריכתו.
 4. המוצרים טובים לשימוש עד 48 שעות מרגע קנייתם- בתנאי שמירה נאותים.
 5. אנו נשמח לשמוע דיווח על כל תקלה  או הזדמנות לשיפור שאתם מזהים במוצרים השונים.